Zaznacz stronę

Wszyscy, którzy poszukują tanich materacy, lecz ich zamiarem jest – oprócz oszczędności – także zakup materaca, który jakością nie ustępuje droższym modelom, zapewnia zdrowie i dobry sen, a także zostanie w sypialni przez długie lata – mogą zapytać, dlaczego materac Galaxy Spectro II Cashmere zaliczamy do tanich materacy, choć w przykładowym rozmiarze 100X200 kosztuje on nieco ponad 2000 PLN? Odpowiedź jest następująca: ponieważ poza Spectro II – w tak dobrej cenie – trudno znaleźć na rynku wyższy poziom komfortu snu i zaawansowania technologicznego.

Co wyróżnia tani materac Galaxy Spectro II Cashmere na tle materacy konkurencji?

Dlaczego właśnie Galaxy Spectro II Cashmere? Ponieważ stosunek jakości do ceny w tym modelu jest nieporównanie lepszy niż w innych materacach, o których możemy powiedzieć, że są tanie. Nic dziwnego. Za wyprodukowanie tego dopracowanego pod każdym względem sprzętu użytkowego odpowiada przecież szwedzki Hilding. Dość wspomnieć, że ta osławiona na całym świecie firma niedługo będzie celebrować 100-lecie swojej działalności, a jeśli lubimy tzw. „spanie po skandynawsku”, to w Spectro II znajdujemy poszukiwaną jakość.

Zacznijmy od tego, że Galaxy Spectro II pozwala na unikalne sterowanie twardością. Nie dość, że dysponujemy 4 strefami o różnych odpowiedziach na ciężar, materac jest także dwustronny (obie strony materaca są równie funkcjonalne, ale posiadają odmienne właściwości reagowania na nacisk) i zaopatrzony w toper pozwalający starannie dobrać stopień zapadania się powierzchni pod wpływem masy ciała. Wkład materaca Galaxy Spectro II jest wysoki, zawiera kilka ułożonych w przemyślany sposób warstw. Spectro można polecić także jako materac visco 100×200 (to wygodny rozmiar dla jednej osoby), a oprócz osiągnięcia inżynierii jaką jest pianka visco spotkamy w tym materacu także najlepszej jakości lateks i dwie pianki HR o zróżnicowanych parametrach. Dlatego mówimy, że Galaxy Spectro II Cashmere jest tanim materacem – trudno podać inny przykład tak zaawansowanej budowy i użycia tak znakomitych materiałów za tę cenę.

Mimo iż skomplikowanie budowy wkładu materaca może wydawać się „sztuką dla sztuki”, to jednak każdy doceni jego walory już po chwili leżenia na nim. A po latach spania na tym materacu nadal będziemy budzić się wypoczęci i bez bólów kostnych lub mięśniowych. A to właśnie wszystko, czego chcemy od dobrego podłoża snu: zapewnienie pełnego komfortu i realne oddziaływanie prozdrowotne.

W jakim rozmiarze produkowane są tanie materace Galaxy Spectro II Cashmere?

Gdy uznaliśmy już, że wspaniały i tani materac Galaxy Spectro II Cashmere spełnia wszystkie nasze wymagania odnośnie jakości, pora na wybór jego rozmiaru. Ten model zawsze posiada długość klasyczną, czyli 200 cm, ale wariantów szerokości jest już znacznie więcej. Od jednoosobowego materaca o szerokości 80 cm, do pełnego przestrzeni dla dwojga, materaca szerokiego na 180 cm. Tani materac 100×200 Spectro II – ten rozmiar cieszy się największą popularnością. Metr szerokości jest zalecanym rozmiarem dla osób śpiących w pojedynkę, jedna osoba znajduje na tak określonej przestrzeni swobodę ruchów i dość miejsca na rozłożenie rąk, nóg, sen w dowolnej pozycji. Większe rozmiary mogą już służyć parom dzielącym to samo łóżko, osobom śpiącym razem (np. małżeństwa). W materacu Galaxy Spectro II Cashmere ciekawe jest to, że nawet gdy dwie osoby ułożone na nim posiadają bardzo odmienne warunki fizyczne (wzrost i waga), to materac ten nie będzie tworzył asymetrycznej powierzchni pod naciskiem, lecz rozłoży cały ciężar równomiernie dzięki wbudowanym strefom twardości oraz wydzielonym przestrzeniom elastyczności punktowej. A więc rozmiary przekraczające 120 cm szerokości są polecane dla dwojga użytkowników, bez względu na różnice w budowie ich ciała.

Tani materac Galaxy Spectro II Cashmere – dla kogo będzie najlepszym wyborem?

Zatem jaki tani materac wybrać? Kto powinien wliczać ten model w zakres swojego zainteresowania? Tak naprawdę wszyscy, ponieważ materac Galaxy Spectro II Cashmere jest sprzętem uniwersalnym. Młodzież, dorośli, osoby w podeszłym wieku, śpiące w pojedynkę i w parach, a także osoby z chorym kręgosłupem, wadami postawy. Ten tani materac jest godny polecenia wszystkim – przyniesie nam komfort i zdrowie, zmieni nasze życie, gdyż zapewni dobry, niezakłócony, głęboki sen, który jest najpewniejszą podstawą zdrowia ogólnego.

Opracowane przez: zdrowykregoslup.pl