Zaznacz stronę

Dowiedz się, jakie zalety ma ten materac i dla kogo jest przeznaczony.

Czym na tle konkurencji wyróżnia się materac termoelastyczny Hilding Thermo?

To innowacyjny materac, który całkowicie odmieni jakość Twojego snu. Sprawdź, czym wyróżnia się materac termoelastyczny Hilding Thermo:

  • Innowacyjne połączenie dwóch pianek – materace termoelastyczne Hilding Thermo posiadają aż dwa rodzaje pianek: piankę termoelastyczną oraz piankę FlexiFoam. Dzięki temu idealnie podpierają kręgosłup, są niezwykle wytrzymałe i nie odkształcają się nawet po wielu latach użytkowania. 
  • Siedem stref twardości – materac termoelastyczny Hilding Thermo z odpowiednim naciskiem podpiera biodra, uda, odcinek piersiowy kręgosłupa, szyjny czy barki. Dzięki temu świetnie regeneruje mięśni, zapobiega ich przeciążeniom czy drętwieniu rąk i nóg po przebudzeniu.
  • Świetny system wentylacji – ten materac posiada niezwykle nowoczesny system wentylacji. Odpowiada za to bardzo nowoczesne ułożenie pianek w materacu, specjalne systemy nacięć czy obszycia taśmą 3D. Te wszystkie technologie sprawiają, że w materacu nie gromadzi się wilgoć, nie rozwija pleśń czy roztocza. Dlatego jego wszystkie warstwy pozostają świeże przez bardzo długi czas po zakupie.

W jakich rozmiarach dostępne są materace termoelastyczne Hilding Thermo?

Materace termoelastyczne Hilding Thermo są dostępne w następujących rozmiarach. Sprawdź, jaki rozmiar materaca termoelastycznego Hilding Thermo wybrać.

 – 90×200 cm – to idealny materac dla osób, które śpią same w łóżku, nie potrzebują w nim dużo przestrzeni albo nie mają zbyt dużej sypialni i nie chcą mieć zbyt dużego łóżka czy materaca.

 – 100×200 cm – to również idealny materac dla osób śpiących solo do niewielkiej sypialni, ale jednak trochę bardziej komfortowy, niż ten w rozmiarze 90×200 cm.

 – 120×200 cm – to bardzo duży materac do łóżka jednoosobowego albo materac standardowych rozmiarów dla łóżka dwuosobowego.

 – 140×200 cmmaterac termoelastyczny 140×200 cm jest idealnym materacem dla par, które chcą się komfortowo wysypiać. Takie materace bardzo często mają łóżka kontynentalne.

 – 160×200 cm – to trochę większe materace niż materace termoelastyczne 140×200 cm. Są one lepszym wyborem dla par o większych sylwetkach, które nie chcą tracić komfortu wypoczynku śpiąc z partnerem w jednym łóżku.

 – 180×200 cm – ten typ materaca będzie niezwykle komfortowy dla osób, które ważą powyżej 90-100 kg i nadal chcą się zdrowo wysypiać we dwójkę.

Kto powinien spać na materacu termoelastycznym Hilding Thermo?

Już wiesz, jaki materac termoelastyczny Hilding Thermo wybrać. Dla kogo jest on jednak najlepszym wyborem? Na pewno dla partnerów o większych sylwetkach. Pozwoli on im się komfortowo wyspać, dobrze podeprze ich kręgosłupy, a do tego będzie bardzo wytrzymały. Taki materac jest też odpowiednim materacem dla wszystkich osób, które cenią sobie niezwykle komfortowy sen i chcą zapewnić sobie jak najbardziej regenerujący oraz zdrowy wypoczynek. Materace termoelastyczne Hilding Thermo powinny wybrać też wszystkie osoby, które szukają materaca na długie lata. Przez swoją niezwykle wysoką wytrzymałość oraz zwiększoną wentylację, która zapobiega powstawaniu pleśni w materacu, taki materac jest w stanie przetrwać w niezmienionym stanie nawet przez kilkanaście lat intensywnego użytkowania. Dzięki zwiększonej wentylacji jest to też idealny typ materaca dla osób, które mają problem z alergiami. W takim typie materaca wolniej namnażają się roztocza. Jedna osoby z silnymi alergiami mogą też zdecydować się na materac lateksowy 140×200 cm lub w innym, wybranym rozmiarze. Materace termoelastyczne to też dobre materace dla osób, które łatwo marzną w nocy, bo dobrze trzymają one wysoką temperaturę ciała oraz usprawniają krążenie, przez co zapobiegają pojawianiu się nieprzyjemnego uczucia zimnych stóp w nocy.

Opracowane przez: zdrowykregoslup.pl