Zaznacz stronę

Materac termoelastyczny jest hitem – to jeden z najpopularniejszych materacy, a także najwyższa klasa i jakość snu. Wystarczy, że zakupisz je u dobrego producenta – specjalistą do spraw zdrowego wypoczynku jest marka Hilding – oferuje Ci m.in. materace dwuosobowe stworzone z materiałów o najwyższej jakości i atrakcyjnej cenie – materac termoelastyczny 140×190 to rozmiar, który z pewnością warto wybrać do swojej sypialni. Dowiedz się, dlaczego i kto powinien po niego sięgnąć.

Co charakteryzuje materace termoelastyczne ?

Materace termoelastyczne są najczęściej wybieranymi rozwiązaniami do sypialni. Nic dziwnego: charakteryzują się tym, że stworzono je z wysoce elastycznej pianki Visco, która nie tylko poprawia krążenie krwi w organizmie i jest wysoce higieniczna, ale także dostosowuje się do kształtu ciała osoby śpiącej oraz utrzymuje stałą temperaturę wkładu przez całą noc.

Czy wiesz, że materac termoelastyczny 140×190 przeniesie kulturę twojego snu na inny, wyższy poziom? Pozwoli ci odczuć nieporównywalne z niczym uczucie otulenia, wszystko dzięki zastosowaniu niezwykłej, termoelastycznej pianki Visco, dostosowującej się do ciała i reagującej  na naturalne ciepło twojego ciała.

Użytkownicy, którzy zwracają uwagę na higienę miejsca do spania, będą zadowoleni wybierając materac lateksowy 140×190. Szczególnie godny uwagi jest materac Melody, stworzony przez Hilding – światowej klasy lidera do spraw snu i producenta najlepszych komponentów do spania. Melody to antybakteryjny i przeciwgrzybiczny materac, idealny dla par o dużej różnicy wagowej, osób z problemami kręgosłupa, seniorów. Charakteryzuje się wysoką elastycznością i trwałością, jest antyalergiczny i łatwy w czyszczeniu. 

Jak zbudowany jest materac termoelastyczny ?

Szukasz najlepszego dla siebie materaca i zastanawiasz się, jaki rozmiar materaca termoelastycznego Hilding wybrać? Z pewnością zainteresują cie materace termoelastyczne 140×190, które ma w ofercie Hilding. To światowy lider w dziedzinie snu – projekty firmy są cenione w wielu krajach, a materace należą do czołówki i są najczęściej polecane przez klientów! Wspomnieliśmy, ze jego komponentem materaca termoelastycznego jest niezwykła, wysoce sprężysta i termoczuła pianka Visco, która zapewni ci spersonalizowane podparcie dla całego ciała. To jednoczesny relaks i regeneracja dla wielu układów w ciele (kostny, mięśniowy, naczyniowy, nerwowy). 

Jaki materac termoelastyczny z pewnością przykuwa uwagę jakością i doskonałymi komponentami? 

Doskonały materac 140×190 w ofercie Hilding to m.in materac termoelastyczny Rumba, który słynie ze swoich  prozdrowotnych korzyści. Jego wnętrze stworzono z dwóch rodzajów pianek:

profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch która tworzy solidną konstrukcję materaca i zabezpiecza ciało przed zbyt mocnym, niekorzystnym dla zdrowia zapadaniem się w materac. 

termoelastycznej pianki Visco, która idealnie dopasowuje się do ułożenia, twojego ciała i reaguje na jego temperaturę, dając wyjątkowy komforty snu, a także zmniejszając napięcie mięśni, co sprzyja ich regeneracji. 

Ten materac cechuje się właściwościami przeciwodleżynowymi, a ponadto jest wysoce higieniczny (ma świetną wentylację i jest antyalergiczny). Materace termoelastyczne Hilding Rumba należą do najlepszych materacy termoelastycznych na rynku – to podparcie kręgosłupa, niezwykła wytrzymałość i odporność na odkształcenia, przy jednoczesnym komforcie i świetnej regeneracji ciała! 

Kto powinien spać na materacu termoelastycznym?

  • Osoby z ograniczeniami ruchowymi – czyli wszystkie, które są po zabiegu, urazie, operacji i wymagają rekonwalescencji, lub osoby starsze.
  • Sportowcy  – lub wszyscy, którzy  intensywnie trenują i potrzebują silnej regeneracji mięśni.
  • Osoby z wadami postawy – materac termoelastyczny typu Rumba odciąża kręgosłup i jest dobrą profilaktyką przy wadach  postawy.
  • Osobom z bólami pleców – 7 różnych stref podparcia to idealny  nacisk na wszystkie punkty ciała, w tym kręgosłup. Dlatego udaremnia pogłębianiu się wszelkich dolegliwości związanych z bólem pleców, barków, karku oraz szyi.
  • Osoby cierpiące na alergię – materac termoelastyczny Hilding Rumba zwraca uwagę tym, że jest higieniczny i antyalergiczny, oraz ma doskonałą wentylację. 

Opracowane przez: zdrowykregoslup.pl