Zaznacz stronę

Sen ma duży wpływ na nasze życie, w tym samopoczucie, zdrowie, regenerację. Jest także świetną profilaktyką przeciwzmarszczkową! Podstawą dla ciała i dla komfortowego snu jest dobry materac. Okazuje się, że nie musi kosztować fortuny! Czołowi liderzy w dziedzinie snu produkują innowacyjne materace termoelastyczne o różnych wielkościach, w żadnym razie nie ujmując im najwyższej jakości wykonania. Zobacz, czy wybór materaca termoelastycznego 90×190 nie będzie najlepszym rozwiązaniem do twojej sypialni.

Czym cechują się nowoczesne materace termoelastyczne?

Materac termoelastyczny  to najwyższa jakość snu. Pianka Visco, która jest jego komponentem, jest niezwykła:  pod wpływem temperatury i nacisku ciała idealnie dopasowuje się do jego kształtu i otula, jednocześnie stanowiąc doskonałą podporę dla układu kostnego, w tym kręgosłupa. To  komfort spania, jakiego nie jesteśmy w stanie poczuć podczas snu na tradycyjnym materacu. Z tego względu materace termoelastyczne są kategoryzowane jako wyrób medyczny. To koniec z odleżynami i bólem pleców! Warto pamiętać, że dobry materac termoelastyczny wspiera rehabilitację wad postawy, oraz zapewnia profilaktykę wad rozwojowych mięśniowo-kostnego układu ruchowego.

Ponadto pianka w materacach termoelastycznych natychmiast wraca do swojego naturalnego kształtu, zapewniając komfort snu w każdej pozycji. Co więcej: jest  odporna na odkształcenia, więc materac nie zmienia i nie zapada się, zamiast tego pozostaje wiele lat w idealnym stanie! 

Jaki materac termoelastyczny najkorzystniej wpływa na organizm, odciąża kręgosłup i wspiera każdą grupę mięśni? Na najwyższą notę zasługuje z pewnością kolekcja materacy Hilding: spełniają one wysokie standardy medyczne. Są wykonane z najlepszych komponentów: przewiewnych, wysoce elastycznych, a także  przeciwdziałają powstawaniu pleśni i grzybów.

Materace termoelastyczny – w jakim rozmiarze można go nabyć?

Szukasz idealnego materaca jednoosobowego, który jednocześnie zapewni ci najwyższy komfort spania? Zastanawiasz się, jaki rozmiar materaca termoelastycznego zapewni swobodę ruchu i dostateczny komfort snu? Z pewnością materac termoelastyczny 90×190 jest dla ciebie! To rozmiar nie tylko doskonały do pokoju nastolatka! Materac termoelastyczny to wyjątkowa trwałość i giętkość: jest wytrzymały i przystosowany do ruchomych stelaży,  z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka. Wiele osób decyduje sie na dwa materace termoelastyczne 90×190, wsadzone w ramę o szerokości 180 cm i umieszczone na stelażach do spania. W ten sposób każda ze śpiących osób indywidualnie profiluje swój materac, zgodnie ze swoimi upodobaniami i wymogami zdrowotnymi. 

Innymi rodzajem wyjątkowo wytrzymałych materacy zarówno dla nastolatka, jak i dla osoby o podwyższonej wadze jest materac lateksowy 90×190 – najwyższej klasy modele znajdziesz w ofercie Hilging, która jest także producentem najwyższej klasy materacy Sleepmed, o właściwościach ortopedycznych, wspierających maksymalnie zdrowie i regenerację ciała. Najlepsze materace lateksowe o właściwościach termoelastycznych są jednocześnie doskonałą amortyzacją dla ciała, oraz pochłaniają wilgoć, chroniąc przed bakteriami i mikrobami. 

Ile kosztuje materac termoelastyczny?

Zapewne cię to zaskoczy, ale dobry materac termoelastyczny wcale nie musi być drogi! Zwłaszcza ten, o wymiarach przeznaczonych dla jednej osoby możesz kupić w bardzo przystępnej cenie. Zastanawiasz się, ile kosztuje materac termoelastyczny? Renomowani producenci rozumieją potrzeby kazdego i oferują materace termoelastyczne na każdą kieszeń. Sprawdź, jak niewiele zapłacisz za dobry materac termoelastyczny 90×190 – wcale nie rezygnując przy tym z jakości. Dla przykładu firma Hilding to światowa czołówka pod względem jakości oraz zastosowanych technologii, która oferuje materace najlepszej jakości i na każdą kieszeń. To aż 15 lat gwarancji na materac, a zatem inwestycja we własne zdrowie, która zdecydowanie sie opłaca. 

Opracowane przez: zdrowykregoslup.pl